Wiedza i wsparcie doświadczonych ekspertów finansowych  jest idealnym sposobem na znalezienie najkorzystniejszej oferty

Nasz strona stanowi obszerną bazę wiedzy na temat poszczególnych produktów finansowych. Znajdą tu Państwo oferty wszystkich dostępnych kredytów bankowych i pożyczek, a także regularnie aktualizowane porównania, rankingi oraz praktyczne porady.

Oferta banków i instytucji finansowych bardzo szybko się zmienia – samodzielne śledzenie wszystkich ofert jest bardzo trudne. Gromadzimy je dla Państwa w jednym miejscu i pomagamy wybrać rozwiązania najbardziej odpowiednie dla Państwa potrzeb.

Obecnie dostępne na polskim rynku produkty finansowe takie jak: kredyt mieszkaniowy, budowlany, konsolidacyjny lub pożyczka hipoteczna stają się coraz bardziej skomplikowane. Samodzielnie bardzo trudno jest przeanalizować poszczególne oferty i wybrać najlepszą. Z tego powodu warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych ekspertów kredytowych, którzy pomogą sprawnie przebrnąć przez cały proces i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego
Eksperci finansowi skontaktują się z Państwem i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Warto pamiętać o tym, że rozmowa czy umówienie się na spotkanie z doradcą finansowym pozwala uzyskać cenne informacje, a do niczego nie zobowiązuje. Mogą Państwo na spokojnie przeanalizować wszystkie informacje i wybrać interesującą ofertę lub zrezygnować. Wiedza i wsparcie doświadczonego eksperta jest idealnym sposobem na znalezienie najkorzystniejszej oferty.

PLACÓWKI EKSPERTÓW

Informacja Kredytowa. Zapytaj ekspertów o kredyt hipoteczny

Kontakt 1

Kredyt na nieruchomość? Porównaj z doradcą Expandera oferty 20 banków i wybierz najtańszą.

Dane kontaktowe EXPANDER

 • Gdański Business Center
  ul. Inflancka 4B, bud. C
  00-189 Warszawa
 • 801 67 00 00
banner notus eksperci

Kredyt na nieruchomość? Porównaj z ekspertem Notus oferty 20 banków i wybierz najtańszą.

NOTUS KONTAKT

 • NOTUS Finanse S.A.
  ul. Marszałkowska 76
  00-517 Warszawa
 • 603 804 805
Open Finance Kontakt

Kredyt na nieruchomość? Porównaj z ekspertem Open Finance oferty 20 banków i wybierz najtańszą.

OPEN FINANCE KONTAKT

 • Open Finance SA
  ul. Przyokopowa 33
  01-208 Warszawa
 • 801 600 200

Informacja Kredytowa. Zapytaj ekspertów o kredyt gotówkowy

Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej strony internetowej, prosimy o postępowanie według następującego schematu. Zagwarantuje to przekazanie ekspertom pełnej informacji oraz dostosowanie oferty idealnie dopasowanej do Państwa oczekiwań.

1. Porównanie ofert odpowiadających Państwa wymaganiom finansowym.
Kwota, na jaki ma opiewać kredyt jest jednym z dwóch najistotniejszych elementów oferty. Pozwoli ona określić banki, które są w stanie zaproponować Państwu swoje usługi. W przypadku niskich kwot, ofert będzie zdecydowanie więcej. Innym niezbędnym składnikiem jest okres finansowania. Należy pamiętać, iż dłuższy czas kredytowania zmniejszy wysokość miesięcznych rat, ale także może wpłynąć na podwyższenie całkowitego kosztu kredytu.

2. Spośród zaprezentowanych ofert banków oraz instytucji, wybieracie Państwo tą, która wydaje się być najbardziej atrakcyjna. Możliwe jest także sugerowanie się nazwą podmiotu finansującego z uwagi na dotychczasowe Państwa doświadczenia.  Wykwalifikowani partnerzy finansowi, postarają się również zasugerować, która oferta jest najbardziej dopasowana do Państwa potrzeb.

3. Wysyłając zgłoszenie  istotnym jest umożliwienie doradcom kontaktu z Państwem. Pierwotnie zaprezentowane oferty są jedynie wstępnymi. Najlepszy kontakt zapewni podanie numeru telefonicznego. Doradca zadzwoni niezwłocznie i po zapoznaniu się z Państwa szczegółowymi oczekiwaniami, dopasuje ofertę do nich oraz przedstawi wszelkie informacje o niej. Zespół konsultantów zadba o pełną ochronę Klientów przez cały okres trwania umowy.

4. Jeśli wszelkie niezbędne elementy umowy kredytowej zostaną wynegocjowane, a Państwo nie będziecie mieć wątpliwości w zakresie jej warunków, kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom można to zrobić bez wychodzenia z domu w trybie online lub w obecności kuriera, który dostarczy dokumenty pod wskazany adres korespondencyjny, a także w placówce wybranego banku w obecności jego przedstawiciela. Istotne jest to, że na każdym etapie finalizowania transakcji oferowani konsultanci są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości. Możliwe jest także wcześniejsze przesłanie draftu umowy, tak aby zapoznać się z jej treścią przez opatrzeniem jej podpisem.

5. Ostatnim etapem transakcji jest odbiór gotówki. Może się to odbyć w trybie przelewu bankowego na wskazany rachunek lub przez odbiór w kasie banku. Środki są w pełni do Państwa dyspozycji. Wszelkie dokumenty oraz regulaminy będą dostępne dla Państwa przez cały okres kredytowania, a po jego zakończeniu wystawione zostanie odpowiednie zaświadczenie o braku zobowiązań.

Korzystanie z naszej strony jest proste i gwarantuje pełny profesjonalizm oraz dużą oszczędność czasu.